Gra Forumowa Naruto

Gra forumowa o tematyce naruto


#1 2010-08-28 16:12:30

 Kakashi

Hokage Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 17
Punktów :   
Życie: 20 000/20 000
Chakra: 25 000/25 000
I Natura Chakry: Katon
II Natura Chakry: Raiton

Regulamin Gry

Regulamin gry:

1. Twoim nickiem na forum musi (!) być imieniem waszej postaci
2. Avatar ma przedstawiać wygląd Twojej postaci. Jeśli jest to postać kanoniczna to wiadomo, że ma to być dokładnie jej wizerunek. Dopuszczalne są również fanarty, itp.
3. Zachowuj klimat rozgrywki. Jesteś w świecie Naruto. Pamiętaj o tym! 
4. Pisz posty treściwe. Nie muszą być one koniecznie nie wiadomo jak długie, ale muszą wnosić coś nowego.
5. Przestrzegaj zasad gry.
6. W swoich postach nie wolno Ci decydować za inne osoby, np. "Rzuciłem shurikena. Przeciwnik nie zdołał uniknąć ciosu. Shuriken drasnął jego prawę ramię.". Można to zastąpić natomiast w ten sposób: "Rzuciłem shurikena z zamiarem trafienia przeciwnika w prawę ramię. Miałem nadzieję, że nie zdoła on uniknąć ciosu."
7. W grze, aby nie robić zamieszania, piszemy:
-kursywą czynności, które nasza postać wykonuje, np. Rzucił shurikenem.
-po myślniku, zwykłym tekstem, to co nasza postać mówi, np. -To jest moja droga ninja!
-w cudzysłowie, również zwykłym tekstem, to co nasza postać myśli, np. "Zrobiło się zimno. Chyba powinienem już wrócić do mieszkania."
10. Pamiętajcie o tym, że nie można być w dwóch miejscach jednocześnie!

Łamanie regulaminu gry grozi warnami lub banem.

WAŻNE!
Admin zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu oraz karania ostrzeżeniami lub banem w sytuacjach, które uzna za stosowne, a które nie są umieszczone w regulaminie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kgbgniezno.pun.pl www.klasa2d-brx.pun.pl www.eti-freaks.pun.pl www.prozacnation.pun.pl www.perfect-world.pun.pl